Ośrodek MediLife

Opieka Medyczna 24h

W naszej placówce medycznej pracujemy przez całą dobę, siedem dni w tygodniu, przyjmując Pacjentów niezależnie od pory dnia. Prowadzimy również świadczenia w dni świąteczne w tym, w Wielkanoc, Boże Narodzenie, Sylwestra, Weekend Majowy oraz inne święta zarówno kościelne, jak i świeckie.

Rejestracja i zapisy przyjmowane są telefonicznie pod nr 535 00 80 20 bądź osobiście w siedzibie jednostki: Centrum Medyczne MEDICA Oddział Detoksykacji ul. Świętojańska 4, 05-500 Piaseczno.

W naszej placówce nie obowiązuje rejonizacja. Pacjent może zgłosić się do nas z dowolnego miejsca obecnego pobytu. Prosimy jednak, by w miarę możliwości, wszelkie przyjazdy celem odbycia świadczeń medycznych, w tym badań na okoliczność substancji psychoaktywnych odbywały się z uprzednim zgłoszeniem telefonicznym.

Zapraszamy

Zespół medyczny CM MEDICA

 • Nasza Misja
 • Nasza Misja

  Misją Centrum Medycznego MediLife jest udzielanie świadczeń medycznych oraz opiekuńczo - leczniczych dla Pacjentów indywidualnych na rzecz zachowania, przywracania i ratowania ich zdrowia w zakresie udzielanych przez nas świadczeń.

  Więcej Informacji

 • Certyfikaty
 • Certyfikaty

  Jakość i dostosowanie się do międzynarodowych norm - to istotne elementy naszej polityki. Dbając o najwyższą jakość udzielanych przez nasz ośrodek świadczeń medycznych - przedstawiamy uzyskane certyfikaty.

  Więcej Informacji

 • Nasi Partnerzy
 • Nasi Partnerzy

  Mamy prawdziwą przyjemność przedstawić Państwu naszych Partnerów, z którymi podejmujemy się realizacji strategii Spółki w zakresie bezpośrednio związanym z utrzymaniem, przywracaniem i ratowaniem a także poprawą życia.

  Więcej Informacji