Ośrodek MediLife

Komfort Świadczeń

Mimo, iż podstawą podejmowanych przez nas świadczeń medycznych, w tym odtrucia organizmu z alkoholu, z leków, czy też z narkotyków jest wynik analizy stanu zdrowia Pacjenta, staramy się by podejmowane przez nas czynności odbywały się z jak najmiejszym narażeniem Państwa na odczucia dyskomfortu, jaki może towarzyszyć przy przedmiotowych świadczeniach.

Nie chodzi tu jedynie o ofertę socjalno-bytową, a o proces leczenia, który przy nieumiejętnym prowadzeniu może wywołać jeszcze większe zniszczenia organizmu, niż ma to miejsce w danym stanie zdrowia Pacjenta.

W naszej jednostce prowadzimy kompleksowe leczenie, które każdorazowo odbywa się pod okiem i przy ordynacji leków zleconej przez lekarza psychiatry.

Proszę pamiętać, iż nieumiejętne przeprowadzenie procesu detoksykacji może znacząco wpłynąć na Państwa zdrowie, a również i życie.

Poddawanie się oczyszczaniu organizmu bez kontroli stanu zdrowia Pacjenta, bez badań, czy też bez weryfikacji stanu zdrowia psychicznego, może spowodować, iż taki proces leczenia wywoła dyskomfort, a tym samym osłabienie stanu zdrowia psychicznego.

W Centrum Medycznym MEDICA, staramy się by udzielane przez nas świadczenia, gdzie podstawą jest każdorazowo stan zdrowia Pacjenta, odbywały się przy jak największym, możliwym do osiągnięcia komforcie.

 • Nasza Misja
 • Nasza Misja

  Misją Centrum Medycznego MediLife jest udzielanie świadczeń medycznych oraz opiekuńczo - leczniczych dla Pacjentów indywidualnych na rzecz zachowania, przywracania i ratowania ich zdrowia w zakresie udzielanych przez nas świadczeń.

  Więcej Informacji

 • Certyfikaty
 • Certyfikaty

  Jakość i dostosowanie się do międzynarodowych norm - to istotne elementy naszej polityki. Dbając o najwyższą jakość udzielanych przez nasz ośrodek świadczeń medycznych - przedstawiamy uzyskane certyfikaty.

  Więcej Informacji

 • Nasi Partnerzy
 • Nasi Partnerzy

  Mamy prawdziwą przyjemność przedstawić Państwu naszych Partnerów, z którymi podejmujemy się realizacji strategii Spółki w zakresie bezpośrednio związanym z utrzymaniem, przywracaniem i ratowaniem a także poprawą życia.

  Więcej Informacji