Ośrodek MediLife

Dostępność Świadczeń

W naszej jednostce medycznej przyjmujemy Pacjentów również pod wspływem substancji psychoaktywnych, w tym pod wpływem alkoholu, działania leków, narkotyków oraz różnego rodzaju dopalaczy.

Jeśli nie macie Państwo pewności, co do stany zdrowia osoby, którą chcecie zgłosić na detoks (odtrucie alkoholowe, odtrucie z leków, odtrucie z narkotyków), prosimy o kontakt z naszym Centrum pod nr 535 00 80 20 (buton).

Postaramy się pomóc telefonicznie, ustalając, czy Pacjent kwalifikuje się do odtrucia w warunkach stacjonarnych bądź ambulatoryjnych, czy też do natychmiastowej hospitalizacji.

W przypadku zainteresowania pomocą w zakresie problemu, z jakim się Państwo do nas zgłosiliście, umożliwiamy Państwu kontynuację leczenia w oparciu o kompetencje naszej Poradni Leczenia Uzależnień oraz Oddziału Dziennego Leczenia Uzależnień. W ramach powyższej oferty realizujemy świadczenia zarówno gwarantowane w oparciu o umowę z NFZ, jak również świadczenia pełnopłatne.

W obu przypadkach macie Państwo pewność, co do anonimowości w całym procesie leczenia, gdyż nasze Centrum Medyczne posiada rozwiązania systemowe oraz procedury z zakresu ochrony danych wrażliwych, w tym danych osobowych zgodne z przepisami Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych.

 • Nasza Misja
 • Nasza Misja

  Misją Centrum Medycznego MediLife jest udzielanie świadczeń medycznych oraz opiekuńczo - leczniczych dla Pacjentów indywidualnych na rzecz zachowania, przywracania i ratowania ich zdrowia w zakresie udzielanych przez nas świadczeń.

  Więcej Informacji

 • Certyfikaty
 • Certyfikaty

  Jakość i dostosowanie się do międzynarodowych norm - to istotne elementy naszej polityki. Dbając o najwyższą jakość udzielanych przez nasz ośrodek świadczeń medycznych - przedstawiamy uzyskane certyfikaty.

  Więcej Informacji

 • Nasi Partnerzy
 • Nasi Partnerzy

  Mamy prawdziwą przyjemność przedstawić Państwu naszych Partnerów, z którymi podejmujemy się realizacji strategii Spółki w zakresie bezpośrednio związanym z utrzymaniem, przywracaniem i ratowaniem a także poprawą życia.

  Więcej Informacji