Ośrodek MediLife

Anonimowość i Bezpieczeństwo Świadczeń Medycznych

Jesteśmy Jednostką Medyczną. Obowiązują nas procedury medyczne, które zapewniają Państwu, iż cały proces detoksykacji organizmu odbywa się w sposób kontrolowany i bezpieczny.

Każda szanująca się jednostka medyczna działająca legalnie zobowiązana jest do prowadzenia dokumentacji medycznej - tzw, kart pacjenta. Tylko w ten sposób, w przypadku konieczności zmiany sposobu leczenia można kontrolować cały proces.

Niezależnie, czy mowa tu o świadczenia gwarantowanych, czy też świadczeniach pełnopłatnych, w naszym Centrum Medycznym MEDICA Oddział Detoksykacji Warszawa macie Państwo pewność, co do anonimowości w całym procesie leczenia, gdyż nasze Centrum posiada rozwiązania systemowe oraz procedury z zakresu ochrony danych wrażliwych, w tym danych osobowych zgodne z przepisami Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych.

Dzięki prowadzonej dokumentacji medycznej, w przypadku ponownego pojawienia się Państwa w naszym Oddziale Detoksykacji, czy też innym oddziale prowadzonym przez nasze Centrum, możliwe jest szybkie zweryfikowanie dotychczasowego procesu leczenia, wznawiając go bądź ulepszając (poprawiając). W ramach tworzonej dokumentacji powstaje historia choroby, umożliwiającą nam, jak i innym jednostką, w których złożycie Państwo tworzoną przez nas dokumentacje, podjecie stosownych, dedykowanych świadczeń.

Do tworzonej przez nas dokumentacji medycznej, mają dostęp jedynie osoby wskazane przez Państwa, w tym zainteresowany, czyli Pacjent. Zgodnie z przepisami nadrzędnymi (ustawą) każdorazowo macie Państw dostęp do swoich dokumentów medycznych, otrzymując ja zarówno w wersji papierowej (xero), jak i elektronicznej.

Dokumentacja nie jest wysyłana drogą elektroniczną. Każdorazowo prosimy o osobisty odbiór.

Z racji tego, iż jesteśmy Podmiotem Leczniczym wpisanym do Rejestru Podmiotów Leczniczych Wojewody Mazowieckiego oraz podmiotem wpisanym do Rejestru Narodowego Funduszu Zdrowia, jesteśmy zobligowani do zachowania bezpiecznych procedur medycznych oraz ochrony danych osobowych. Posiadamy również ubezpieczenie OC oraz Certyfikacje ISO 9001 oraz 270001.

 • Start
 • Ośrodek
 • Anonimowość i Bezpieczeństwo Świadczeń Medycznych
 • Nasza Misja
 • Nasza Misja

  Misją Centrum Medycznego MediLife jest udzielanie świadczeń medycznych oraz opiekuńczo - leczniczych dla Pacjentów indywidualnych na rzecz zachowania, przywracania i ratowania ich zdrowia w zakresie udzielanych przez nas świadczeń.

  Więcej Informacji

 • Certyfikaty
 • Certyfikaty

  Jakość i dostosowanie się do międzynarodowych norm - to istotne elementy naszej polityki. Dbając o najwyższą jakość udzielanych przez nasz ośrodek świadczeń medycznych - przedstawiamy uzyskane certyfikaty.

  Więcej Informacji

 • Nasi Partnerzy
 • Nasi Partnerzy

  Mamy prawdziwą przyjemność przedstawić Państwu naszych Partnerów, z którymi podejmujemy się realizacji strategii Spółki w zakresie bezpośrednio związanym z utrzymaniem, przywracaniem i ratowaniem a także poprawą życia.

  Więcej Informacji