Ośrodek Detoksykacji Warszawa

Odtrucia Ponarkotykowe Warszawa

Wykonujemy bezpieczną i skuteczną procedurę meduczną jaką są
odtrucia ponarkotykowe. Zabieg detoksykacji organizmu zatrutego narkotykami
przeprowadzamy pod ścisłą kontrolą lekarską
i pełną opieką pielęgniarską.

Wykonujemy bezpieczne i skuteczne odtrucia po narkotykach. Zabieg detoksykacji organizmu zatrutego narkotykami - przeprowadzamy pod ścisłą kontrolą lekarską i pełną opieką pielęgniarską. Ponieważ w momencie gwałtownego odstawienia środka, może pojawić się zespół abstynencyjny. Zespół ten składa się z szeregu charakterystycznych przykrych dla pacjenta objawów, które dotykają nie tylko sfery fizycznej, ale także psychicznej osoby uzależnionej narkotyków.

Potrzebujesz detoksu? Zadzwoń:

Zabieg detoksykacji organizmu zatrutego narkotykami - przeprowadzamy pod ścisłą kontrolą lekarską i pełną opieką pielęgniarską. Podczas wizyty każdy Pacjent jest dokładnie badany, zarówno pod kątem stopnia zatrucia organizmu toksynami jak i występowania chorób współistniejących. Szczegółowa ocena stanu zdrowia Pacjenta pozwala nam na właściwe zastosowanie leków niezbędnych przy zabiegu, a tym samym daje nam gwarancję iż detoks ponarkotykowy będzie przebiegać bez komplikacji.

Oferujemy Państwu odtruwanie po narkotykach pod opieką najwyższej klasy lekarzy specjalistów, którzy zadbają o to, by towarzyszące zdrowieniu trudności były jak najmniej uciążliwe. Pojęciem jakim jest detoks narkotykowy (w języku potocznym – detoks, odtruwanie) określa się leczenie Narkotykowego Zespołu Abstynencyjnego. Dlatego odtrucia ponarkotykowe w naszym ośrodku poprzedza szczegółowy wywiad lekarski, który pozwola przewidzieć i zapobiec ewentualnym komplikacjom w trakcie odtruwania.

Wśród najczęściej pojawiających się są: drżenie rąk, pocenie się, wzrost ciśnienia tętniczego, mdłości, nudności, kłopoty z przewodem pokarmowym, różnego rodzaju bóle somatyczne. Pacjenci po odstawieniu narkotyku bardzo często cierpią też na bezsenność, omamy wzrokowe i słuchowe; nierzadko doświadczają stanów lękowych, depresji, czasem nawet mają myśli samobójcze. Z tego powodu odradza się prowadzenie odtruwania narkotykowego we własnym zakresie (np. w domu). Jest to narażanie osoby uzależnionej na niepotrzebne ryzyko.

Oprócz opieki medycznej, która jest więc konieczna - by zmniejszyć dyskomfort pacjenta i zapewnić mu bezpieczeństwo - bardzo istotnym elementem procesu odtruwania jest także kontakt z psychologiem. Opieka terapeutyczna już na tym etapie pomaga budować alternatywną wizję rzeczywistości - takiej, w której substancja psychoaktywna nie odgrywa już centralnej roli. Co więcej - osoba czerpiąca wsparcie od doświadczonych specjalistów od samego początku procesu zdrowienia, czyli już na etapie detoksykacji narkotykowej, ma znacznie większe szanse uwolnić się od nałogu, aniżeli ktoś pozostawiony sam sobie. Psycholog ma sprawić, by osoba chora poczuła się pewniej i by jej motywacja do leczenia - pomimo trudności i przykrych dolegliwości etapu odtruwania - nie zmalała.

Jednocześnie detoks narkotykowy pozwala pacjentowi zregenerować siły, które będą mu potrzebne w dalszym procesie zdrowienia. Dzięki oczyszczeniu z toksycznych substancji organizm będzie mógł zmobilizować się do dalszej pracy. Po detoksykacji powinna bowiem nastąpić psychoterapia uzależnienia.

Przerwanie ciągu narkotykowego i otruwanie po narkotykach to pierwszy krok w stronę trzeźwego zycia. Dlatego tak ważne jest, aby Pacjent zaraz po odtruciu miał dostęp do specjalistów, którzy podpowiedzą, jakie podjąć kroki by leczenie narkomanii przyniosło skutki.

Tags: odtruwanie warszawa, odtrucia warszawa, detoks warszawa, detox warszawa, ośrodek detoksykacji warszawa, całodobowy detoks warszawa, detoks warszawa, detox warszawa, odtruwanie organizmu warszawa, przerywanie ciągu warszawa, detoks narkotykowy, detoks po narkotykowy warszawa, detoks ponarkotykowy warszawa, detoks narkotyki warszawa, odtrucia narkotykowe warszawa, odtrucia ponarkotykowe warszawa, odtruwanie narkotykowe warszawa, odtruwanie ponarkotykowe warszawa, odtruwanie po narkotykowe warszawa, odtrucia ponarkotykach warszawa