Odtrucia poalkoholowe to ustabilizowanie organizmu po dłuższym okresie picia alkoholu. Jeśli Państwa bliski cierpi na uzależnienie od alkoholu – pije nałogowo i „ciągami” – z czasem może doprowadzić do tak dalece zaawansowanego zatrucia organizmu, że udzielenie pomocy w warunkach domowych stanie się niemożliwe. W naszym ośrodku detoksykacji odtruwanie po alkoholu przeprowadzamy w sposób kompleksowy w trosce o życie i zdrowie Pacjenta!

Potrzebujesz detoksu? Zadzwoń:

Oferujemy Państwu odtruwanie po alkoholu pod opieką najwyższej klasy lekarzy specjalistów, którzy zadbają o to, by towarzyszące zdrowieniu trudności były jak najmniej uciążliwe. Pojęciem jakim jest detoks alkoholowy (w języku potocznym – detoks, odtruwanie) określa się leczenie Alkoholowego Zespołu Abstynencyjnego. Dlatego odtrucia poalkoholowe w naszym ośrodku poprzedza szczegółowy wywiad lekarski, który pozwola przewidzieć i zapobiec ewentualnym komplikacjom w trakcie odtruwania.

Po „ciągu” picia nie wolno gwałtownie odstawić alkoholu, to zagrożenie dla zdrowia i życia. Jednocześnie sam „ciąg” stanowi równie poważne zagrożenie – stężenie toksyn w ciele może stać się śmiertelne. Dlatego organizm zatruty alkoholem trzeba oczyścić pod opieką specjalistów.

Detoksyks alkoholowy - odtrucie alkoholowe, obejmuje działania dwutorowe: uzupełnia niedobory płynów i elektrolitów w organizmie, dostarcza choremu niezbędne witaminy (między innymi z grupy B) i mikroelementy wypłukane przez alkohol, oraz łagodzi objawy zespołu abstynencyjnego: lęk, drżenie, omamy czy zaburzenia świadomości. Jest to pierwsza część procesu zdrowienia. Równie istotna jest obecność psychologów i terapeutów uzależnień, których rola staje się kluczowa. Uzależnienie to bowiem choroba i ciała, i duszy - a zatem dopiero połączenie odpowiednio dobranej, bezpiecznej farmakoterapii oraz wsparcia w postaci terapii uzależnień pozwala wzbudzić w chorym motywację do podjęcia decyzji leczeniu.

Przerwanie ciągu alkoholowego i i otruwanie po alkoholu to pierwszy krok w stronę trzeźwego zycia. Dlatego tak ważne jest, aby Pacjent zaraz po odtruciu miał dostęp do specjalistów, którzy podpowiedzą, jakie podjąć kroki by leczenie alkoholizmu przyniosło skutki.

Tags: odtruwanie warszawa, odtrucia warszawa, detoks warszawa, detox warszawa, ośrodek detoksykacji warszawa, całodobowy detoks warszawa, detoks warszawa, detox warszawa, odtruwanie organizmu warszawa, przerywanie ciągu warszawa, alkoholizm, leczenie alkoholizmu, detoks alkoholowy, odtrucia alkoholowe warszawa, odtrucia poalkoholowe warszawa, odtruwanie po alkoholu warszawa, detoks poalkoholowy warszawa