Ośrodek Detoksykacji Warszawa

Odtruwanie Organizmu Warszawa

Osoby uzależnione od substancji psychoaktywnych i chemicznych
mogą odbyć w naszym ośrodku odtruwanie organizmu,
pod całodobową opieką lekarską i pielęgniarską.
Niezbędne badania diagnostyczne - laboratoryjne i EKG wykonujemy na miejscu.

! TYLKO U NAS LECZĄ WYŁĄCZNIE LEKARZE PSYCHIATRZY !

Dzięki temu macie Państo pewność, iż leczenie (odtrucie organizmu z alkoholu - narkotyków - leków) przebiegać będzie bezpieczenie i bez narażenia Państwa na przykre powikłania. Uśmierzamy ból, łagodzimy objawy zatrucia, przywracamy Państwa organizm do równowagi psychicznej i fizycznej.Zapraszamy do naszej nowej jednostki: ul. Długa 14 (róg ul. Grodzka), Konstancin Jeziorna 05-510KLINIKA DETOKSYKACJI MEDILIFE

WYSOKA JAKOŚĆ ŚWIADCZEŃ MEDYCZNYCH - 100 % ANONIMOWOŚCI - BEZPIECZEŃSTWO - 100% SKUTECZNOŚCI - KOMFORTOWE WARUNKI POBYTOWE

Szanowni Państwo,

Mamy przyjemność zaprosić Państwa do zapoznania się z ofertą Kliniki Detoksykacji MEDILIFE. Wcześniej znaliście nas Państwo pod nazwą "Oddział Detoksykacji MEDICA", ale w związku z zakończeniem budowy Grupy Medycznej, wymagane było ujednilicenie nazw wszystkich naszych jednstek medycznych. Zmiana nazwy naszego podmiotu medycznego towarzyszyła zmianie miejsca udzielanych świadczeń, które obecnie realizowane są w malowniczej miejscowości Konstancin Jeziorna. Dzięki zaangażowaniu całego zespołu, stwrzyliśmy Klinikę Detoksykacji, która mamy nadziej spełni oczekiwania najbardziej wymagających Pacjentów.

W ramach niniejszego podmiotu medycznego z sukcesem kontynuujemy udzielanie świadczeń detoksykacji zwanych również odtruwaniem organizmu ze wszelkich substancji psychoaktywnych, w tym z alkoholu, leków oraz narkotyków.

Nasze kompetencje w realizacji świadczeń medycznych polegających na detoksie z alkoholu, detoksie z narkotyków oraz detoksie z leków sięgają początku 2000 roku. Pracujemy w trybie 24 godzinnej opieki połączonej z pełnym monitoringiem stanu zdrowia Pacjentów.


WIOSENNE POPOŁUDNIE


ZIMOWY PORANEM


Proces leczenia oparty jest na autorskim Programi Leczenia stosowanym wyłącznie w naszej Klinice. Wszystkie świadczenia wykonywane są w Komfortowych Warunkach Socjalnych, a sam obiek usytuowany jest w malowniczej i prestiżowej części miejscowości Konstancin Jeziorna. Dzięki połączeniu wysokiej jakości Świadczeń Medycznych z klimatycznym obiektem i przepięknym i cichym ogrodem, oferujemy Państwu nie tylko Skuteczność Leczenia ale również możliwość wypoczynku i szybkiego powrotu do zdrowia.


Nasz zespół medyczny składa się wyłącznie z lekarzy specjalistów w dziedzinie psychiatrii, dzięki czemu macie Państwo pewność, co do trafności wyboru metody leczenia, jak i jej skuteczności.

Opieka pielęgnacyjno - opiekuńczo - pielęgniarska udzielana jest przez całą dobę, 7 dni w tygodniu przez wyspecjalizowany zespół certyfikowanych pielęgniarek.


ŚWIADCZENIA MEDYCZNE

Odtrucie po Alkoholu – Odtrucie po Narkotykach - Odtrucie po Lekach - Odtruwanie Organizmu Warszawa

Nasza oferta świadczeń medycznych skierowana jest nie tylko do osób borykających się z chorobą, jaką jest uzależnienie. Nasze świadczenia skierowane są również do osób, które z racji róznych uwarunkowań życiowych zatruły się alkoholem, jak również innymi substancjami psychoaktywnymi.

Pomagamy również osobom, które zauważają, iż alkohol, leki, narkotyki, czy też inne substancje i zachowania coraz cześciej zakłócają ich codzienne życie. Osobom które zauważają, iż coraz ciężej jest im być matką, ojcem, partnerem życiowym kochającej osoby, czy też spełniać się zawodowo.

Mając świadomość, iż każdy z nas może z innego powodu potrzebować specjalistycznej pomocy medycznej, stworzyliśmy ofertę medyczną uwzględniającą różne podtsawy zażywania alkoholu, narkotyków, w tym dopalaczy oraz leków, w tym leków z grupy benzodiazepin.

DLACZEGO WARTO NAM ZAUFAĆ ?

Klinika Detoksykacji MEDILIFE jest legalnie działającą Jednostką Medyczną wpisanym do Rejestru Wojewody Mazowieckiego Podmiotów Wykonujących Działalności Leczniczą – nr wpisu 000000166508.

W naszej już ponad 16 letniej działalności medycznej, odnosząc się jedynie do świadczeń odtrucia organizmu z alkoholu, leków i narkotyków zaufało nam ponad 20 450 osób. Dla nas to wystarczająca rekomendacja pracy, jaką od prawie dwóch dekad wykonjemy na rzecz ratowania i przywracania zdrowia naszych Pacjentów.

Nasza Klinika Detoksykacji MEDILIFE jest wyodrębnionym podmiotem medycznym wchodzącym w skład Centrum Medycznego MEDILIFE Health & Care, które jest częścią Polskiej Grupy Medycznej MEDILIFE.

Udzielane przez nas świadczenia medyczne wpisane są w proces leczenia zatwierdzony przez dyrektora medycznego Centrum Medycznego MEDILIFE Panią dr Iwonę Kos-Maszaro, który to proces nadzorowany jest bezpośrednio przez Ordynatora Kliniki, lekarza psychiatrę Panią dr Annę Figura. Podstawą udzielanych świadczeń jest każdorazowo diagnostyka stanu zdrowia Pacjenta, którą często weryfikujemy stosownymi badaniami laboratoryjnymi.

Tylko u nas, po zakończeniu świadczeń medycznych polegających na odtrucieu organizmu z alkoholu - odtruciu organizmu z leków - odtruciu organizmu z narkotyków, możecie Państwo skorzystać z opieki terapeuty, psychologa, a także lekarza psychiatry, którzy przyjmują w naszych Poradniach Leczenia Uzależnień MEDILIFE Health & Care. W ramach pomocy lekarskiej możecie Państwo ustrzec się przed naruszeniem abstynencji, a w ramach oferty terapeutycznej nabierzecie Państwo sił do walki z chorobą, jaką jest uzależnienie.


KOMFORT – WYPOCZYNEK - RELAKS

Do Państwa dyspozycji oddajemy ponad sześciuset metrowy klimatyczny obiekt usytuowany w malowniczej części prestiżowej miejscowości Konstancin Jeziorna. W otulinie starodrzewia, przepięknej podmiejskiej zieleni i urokliwej architektury ogrodowej możecie Państwo nie tylko odbyć świadczenia medyczne, ale również odpocząć i zrelaksować się po trudnym okresie życia.

W ramach pobytu możecie Państwo skorzystać nie tylko z wysokiej jakości świadczeń medycznych, ale również skorzystać z sali fitness, wspomnianego już przepięknego ogrodu znajdującego się na obszarze ponad dwóch tysicy metrów oraz sauny.

Wiemy, iż aby móc cieszyć się zdrowiem, nieodzownym elementem procesu leczenia jest zapewnienie równowagi między zdrowiem psychicznym, a zdrowiem fizycznym. Dlatego też wszystkie pokoje wyposażone są w telewizje satelitarną, internet oraz nowe wygodne łóżka i materace. Każdy pokój zaprojektowany jest tak, by zapewnić Państwu maksymalny komfort pobytu.

Każdy Pacjent otrzyma na miejscu ręcznik, szlafrok oraz podstawowe przybory toaletowe.

Dla osób, które w trakcie procesu leczenia czują potrzebę skorzystania z komputera, drukarki, materiałów biurowych, udostępniamy miejsce, w którym będą mogli kontynuować życie zawodowe.

ŚWIADCZENIA DODATKOWE

W ramach przedmiotowej szerokiej oferty świadczeń medycznych, umożliwiamy Państwu również skorzystanie ze świadczeń dodatkowych. Rozumiejąc sytuacje wielu osób, które w różnych, czasem niecodziennych okolicznościach muszą skorzystać z naszej pomocy, oddajemy do dyspozycji możliwość zlecenia nam wypranie i wyprasowanie rzeczy osobistych, w których pojawiliście się Państwo w naszej Klinice. Macie Państwo również możliwość nabycia rzeczy, składających się na podstawą codzienną garderobę oraz zakupu dodatkowych przyborów toaletowych i kosmetyków.

CENNIK

W cenie pakietu oferujemy, konsultacje lekarza psychiatry, tworzenie dedykowanej Pacjentowi ścieżki leczenia, pełną opiekę medyczną, w tym opiekę lekarską, pielęgniarską, wyżywienie, opiekę socjalno-bytowa (zakwaterowanie) oraz wsparcie farmakologiczne po udzielonych świadczeniach odtruciu / detoksu.


Pierwsza doba odtrucia:
700 złDruga doba odtrucia:
600 złTrzecia doba odtrucia:
500 zł


W przypadku konieczności kontynuowania leczenia, po trzeciej dobie, każda kolejna doba pobytu w Ośrodku wynosi 400 złotych.
Dla osób, którym trudno jest utrzymać abstynencje, świadczymy pomoc lekarską:


Konsultacje lekarskie – pierwsza wizyta diagnostyczna
210 złotych (30-60 min)Konsultacje lekarskie – kolejna wizyta
160 złotych (30 min)


Dla Pacjentów Naszej Grupy MEDILIFE, koszt pierwszej konsultacji diagnostycznej wynosi 160 zł.

To dzięki skutecznemu odtruwaniu - organizm zatruty alkoholem, narkotykami czy też lekami jest w stanie na nowo zacząć funkcjonować, co sprawia, że Pacjent zyskuje siły, pozwalające nie tylko stawić czoła uzależnieniu, ale przede wszystkim znów cieszyć się trzeźwością. Wykwalifikowani lekarze oraz pielęgniarki z Ośrodka Leczenia Uzależnień zatroszczą się o to, by proces odtruwania organizmu przebiegał bezpiecznie i bezboleśnie. Odtruwanie organizmu z substancji takich jak alkohol, narkotyki, dopalacze czy też leki, przeprowadzamy tak, aby Pacjent jak w najmniejszym stopniu odczuwał jego negatywne skutki i w krótkim czasie odzyskał siły.

Potrzebujesz detoksu? Zadzwoń:

Samodzielne przerywanie ciągu stanowi wielkie niebezpieczeństwo dla życia i zdrowia osoby uzaldeżnionej, nasi lekarze poprzez wykonanie wszelkich badań, zastosują farmakoterapię, która wyeliminuje wszelkie objawy zespołu abstynencyjnego i zregenerują organizm na poziomie komórkowym.

Z racji, iż każda zażyta substancja, charakteryzuje się innym działaniem na organizm i każda osoba reaguje inaczej na daną substancję - cały proces odtruwania organizmu jest indywidualnie dobierany do rodzaju substancji, czasu zażywania, oraz stanu zdrowia Pacjenta. Czas trwania odtrucia jest również od tego zależny.

Detoksykacja organizmu to pierwszy krok w stronę zdrowia. Dlatego tak ważne jest, aby Pacjent zaraz po rocedurze medycznej jaką jast odtruwanie organizmu miał dostęp do specjalistów, którzy zdiagnozują problem uzależnienia i podpowiedzą, jakie podjąć kroki by uwolnić się z choroby jaką jest uzależnienie.

Tags: odtruwanie warszawa, odtrucia warszawa, detoks warszawa, detox warszawa, ośrodek detoksykacji warszawa, całodobowy detoks warszawa, detoks warszawa, detox warszawa, odtruwanie organizmu warszawa, przerywanie ciągu warszawa

 • Kompetencje Ośrodka
 • Kompetencje Ośrodka

  Jesteśmy jednostką medyczną utworzoną w ramach Spółki o kapitale polskim, w skład której wchodzi Centrum Medyczne MediLife, Centrum Zdrowia Psychicznego, Centrum Leczenia Uzależnień, Centrum Rehabilitacji oraz Ośrodek Wczasowo - Rehabilitacyjny. Spółka została utworzona w grudniu 2012 roku.

  Więcej Informacji

Opinie

 • Polecam kontynuację leczenia u P. dr Anny Figura. Dzięki niej wyszłam z leków. Dziękuję i polecam.

  Narkotyki. 6 tyg leczenia. Teraz jetem w Grupie, ale na zewnątrz + wizyty u dr Ewy Dąbrowskiej. Super człowiek i lekarza. Dwa razy w miesiącu mam wizytę i od 4 miesięcy ani grama psychotropów.

  Przewaga psychiatry nad innymi lekarzami jest taka, że lekarze jedynie ordynuje leki biorąc pod uwagę stan zdrowia fizycznego, a psychiatra prowadzi leczenie w oparciu o stan zdrowia fizycznego i psychicznego. Polecam ze względu na lekarzy!

  Dziękuję dr Annie :*


  Centrum Medyczne MEDICA
  Dziękujemy w imieniu Pani dr oraz całego zespołu medycznego.
 • Najlepszy detoks w Warszawie. Jeszcze basen i było by bosko.

  Pierwszy detoks, na który trafiłem, gdzie każdy lekarz, to psychiatra :) (nie korzystam z detoksów szpitalnych).

  Na NFZ mają tylko poradnie i oddział, za detoks i osrodek trzeba płacić.

  Małe pokoje. Nie wolno korzystać z siłowni i sauny.

  Lokalowo nie powala, ale od strony detoksu i leczenia godne polecenia.


  Centrum Medyczne MEDICA
  Brak możliwości korzystania z siłowni, czy też sauny każdorazowo wynika z aktualnego stanu zdrowia Pacjenta. Wiele osób mimo zaleceń lekarza opuszcza detoks niezwłocznie po odtruciu z substancji psychoaktywnych narażając się przy tym na wejście w stan AZA.
 • Nie polecam. Przyjechałem a oni wysłali mnie do szpitala.


  Centrum Medyczne MEDICA
  Szanowni Państwo, rzeczywiście zdarza się, iż w trakcie oceny stanu zdrowia Pacjenta zmuszeni jesteśmy do wezwania karetki. Cały proces leczenia jest stale monitorowany, dlatego konieczność wezwania karetki może pojawić się również w kolejnych dniach leczenia. Każdorazowo wynika to wyłącznie z Państwa stanu zdrowia.
  Proszę pamiętać, iż z racji długotrwałego pozostawania pod wpływem alkoholu, narkotyków, czy też leków, może dojść do zatrucia organizmu, co wymusza wszczęcie procedur stosowanych wyłącznie w szpitalach.
 • Z terapeutów polecam Łukasza. Pozdro dla ciebie.
 • W trakcie leczenia wezwali karetkę. Nie wiem czy to dobrze o nich świadczy, czy też nie?!

  Lekarze duży plus. Wszyscy to psychiatrzy. Pielęgniarki spoko, jedne matkują, inne wykonują jedynie swoje obowiązki. Małe pokoje, małe łazienki. Leczenie 5+, czysto, spokojnie, jest ogród.
  Nie ma atrakcji, telewizja w każdym pokoju, TV w salonie nie odbiera wszystkich kanałów.

  Duży plus za możliwość kontynuacji leczenia i to też na NFZ. Raz w miesiącu detoks kosztował mnie od 1500 do 4000 zł, w zależności gdzie trafiłem – wiadomo, jak to jest z taryfiarzami. Teraz leczenie kosztuje mnie 500 mc i nie okupuję tego zdrowiem – 3 mc- bez detoksu.

  Słabe wifi, nie ma na oddziale komputera. Niby prywatna klinika, a nie można pograć na konsoli.

  Polecam dr Anne. Na detoks trafiłem przypadkiem. Okazało się, że takich wpadek będzie coraz więcej. Zbagatelizowałem. Stwierdziłem, że chcą mnie naciągnąć na leczenie. Jaki problem, ja nie mam problemu! Po roku omijania medici wróciłem. Hotelowo 3*, nie więcej, ale mają bardzo dobrych lekarzy psychiatrów. Od 6 miesięcy jestem prowadzony prze dr Anne. Podjąłem też terapie, ale koło siebie. Nie robią z tego problemu, wręcz współpracują z moim terapeutą. Nie umiem jeszcze powiedzieć obcej osobie, że jestem uzależniony, ale umiem się już do tego przyznać. Trzymajcie kciuki.

  Polecam dr Evę. Dziękuję Pani.

  Oddaje honor za wysłanie mnie na SOR. Mieliście racje, dzięki dla dr Garbackiego.

  Straszna biurokracja. Dużo badań, testów. Cały czas przychodziła do mnie pielęgniarka i pytał, co u mnie. Tworzą karty pacjenta, a chciałem być anonimowy. Jeszcze mnie na terapie namawiali i to jeszcze na NFZ. Nich się leczy, ten kto musi. Nie polecam.


  Centrum Medyczne MEDICA. Szanowni Państwo,

  W pierwszym rzędzie jesteśmy Jednostką ochrony zdrowia, więc pracujemy w trybie przepisów dedykowanych jednostkom medycznym, w tym Oddziałowi Detoksykacji. Dlatego też pracujemy zgodnie z wytycznymi utworzonymi dla właśnie takich jednostek.
  Tworzenie dokumentacji Pacjenta w ramach odtrucia alkoholowego, odtrucia lekowego, czy też odtrucia narkotykowego jest naszym obowiązkiem. Dzięki niej jesteście Państwo w stanie zweryfikować cały proces leczenia. Dzięki dokumentacji medycznej możecie Państwo zapoznać się ze swoim stanem zdrowia, sprawdzić rodzaj ordynowanych leków oraz ich dawkowanie. Na Państwa żądanie, wskazana dokumentacje jest każdorazowo kopiowania i przekazywana na ręce Pacjenta. Dane chronione są zgodnie z zaleceniami GIODO.
  Jeśli nie wyrażacie Państwo zgody na udostępnianie wiedzy o Państwa stanie zdrowia osobom trzecim, takie informacje zachowywane są jedynie dla Państwa. Proszę pamiętać, iż w miejscach, gdzie nie jest tworzona Państwa dokumentacja medyczna, a podlegacie Państwo świadczeniom medycznym, niezależnie czy będzie to detoks organizmu z alkoholu, leków, narkotyków, czy leczenie kanałowe, nie macie Państwo możliwości sprawdzenia, co i w jakich ilościach było / jest Państwu podawane. To może prowadzić do nadużyć. Często dzięki zabiegowi chwalenia się anonimowością udzielanych świadczeń detoksykacji organizmu, gdzie potocznie nazywane jest to detoksem alkoholowy, detoksem narkotykowy, czy też detoksem lekowy, nie biorą odpowiedzialności za udzielaną „pomoc”. Jeśli uznacie Państwo, iż byliście leczeni w sposób zagrażający Państwa zdrowiu, a nawet życiu, miejsca tzw. Oddziały Detoksykacji, w których nie prowadzi się dokumentacji potwierdzą przed sądem kwalifikacje lekarza, ujawniając jedynie to, iż ma on prawo prowadzić praktykę lekarską oraz Państwa oświadczenie, często podpisane pod wpływem substancji psychoaktywnych, iż zażądaliście Państwo usunięcia, bądź też nietworzenia Karty Pacjenta.
 • Super detoks, słaba terapia. Terapeuta był do mojej dyspozycji może z dwie godziny dziennie.
  I więcej było, w tym pytania jak się czuję, niż terapii.


  Centrum Medyczne MEDICA
  Pragniemy zauważyć, iż na Oddziale Detoksykacji nie odbywają się typowe świadczenia terapeutyczne. Terapeuci mają jedynie za zadanie wspomóc Państwa, być osobą, z którą możecie porozmawiać, a jeśli terapeuta zauważy, iż jesteście Państwo zainteresowani i gotowi na otwarcie się i rozmowę o problemie, który Was dosięgnął, wtedy proponują inną formę wsparcia i jest ona w ramach Oddziału Detoksykacji MEDICA bezpłatna – za wsparcie terapeutyczne na oddziale detoksykacji Medica, w ramach udzielanej pomocy medycznej polegającej na odtruciu organizmu z alkoholu, narkotyków, czy też leków, nie dokonujecie Państwo żadnych dodatkowych płatności.
 • Detoks, a owszem, polecam, ale dlaczego Detoks Warszawa, skoro są w Piasecznie ?

  Niby nie daleko, 15 min taxi, ale nie jest to W-wa.
  Wpisujesz Detoks Warszawa i pokazuje się medica. To dziwne!


  Centrum Medyczne MEDICA
  Szanowni Państwo,

  Sytuacja, o której pisze osoba z powyższego postu, jest związana z algorytmem przeglądarki Google, na który to mechanizm nie mamy wpływu. Na naszym Oddziale Detoksykacji MEDICA pojawia się bardzo dużo osób z Warszawy, a algorytm google widzi ruch na naszej stronie i potrafi go zdefiniować. Widząc duże zainteresowanie naszą usługą u osób z Warszawy, automatycznie podpowiada nas we frazach detoks Warszawa.
 • Ich przewaga, to bycie centrum medycznym. Mają wszystkich, terapeutów, lekarzy, psychologów, itp.. Nie jesteś gotowa na leczenie, dostanie garść cennych informacji, jak dbać o siebie i nie dopuścić do kolejnego darzenia. Dojrzałaś do leczenia, dadzą Ci ofertę terapeutyczną, nawet w ramach NFZ, nie chce Ci się przyjeżdżać, wskażą Ci najbliższe Tobie miejsce, gdzie możesz kontynuować leczenie. Polecam
 • Pierwszy raz zdarzyło mi się, by tyle czasu poświęcali mi lekarze, i to psychiatrzy, a nie konowały, którym wydaje się, że kroplówka i garść leków załatwią wszystko. No może jest też tak na VIPdetoks, ale koszty VIPa zabiją każdy budżet, no i nie wszędzie odtruwają tak samo. Godny polecenia!
 • Jak dla mnie powinni bardziej namawiać na leczenie. Otrucie z narkotyków trwało 5 tygodni i nie zamieniłabym na inne, ale nie czułam, by zachęcali mnie do leczenia. Mimo to gorąco polecam.
 • Detoks z leków – Polecam.
 • Po detoksie przyjeżdżam do Pani dr. Figury. Super lekarz. Prowadzi mnie od 4 miesięcy i ani grama narkotyków.
 • Cztery tyg. detoksu z leków. Nudno, nie ma co robić, ale leczą super. Łapka w górę :)
 • Ta sama uwaga, mało atrakcji. Jak siedzisz tydzień to dostajesz świra, ale samo leczenie bez uwag. Też polecam.